Powierzchnie magazynowe

Chcesz rozwinąć swój biznes i szukasz odpowiedniego miejsca, w którym znajdziesz najlepsze warunki do przeniesienia swojej firmy na wyższy poziom? Oferujemy magazyny do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji i z dobrą infrastrukturą logistyczną. Nasze powierzchnie magazynowe (Piaseczno, Warszawa) - liczą od 200m2, aż do 5000m2. W bezpośrednim sąsiedztwie proponowanych przez nas hal magazynowych znajduje się bocznica kolejowa, która pozwala na przyjmowanie i wysyłanie pociągów z wagonami towarowymi i kontenerami.

Szczegóły oferty PPHU Piaseczno Sp. z o.o.:

  • powierzchnia 200 - 5000m2,
  • usługi logistyczne,
  • działka 6,5 ha,
  • tereny pod inwestycje.

Jeśli potrzebne są Państwu funkcjonalne, doskonale skomunikowane magazyny do wynajęcia pod Warszawą, zapraszamy do skorzystania z naszych terenów w Piasecznie. To świetne miejsce na prowadzenie swojej działalności gospodarczej, składowanie towarów i wykonywanie prac logistycznych. Możliwość przyjmowania całej floty ciężarówek i samochodów dostawczych, a nawet pociągów, to szansa na zwiększenie liczby obsługiwanych zamówień i klientów. To jednak nie tylko propozycja dla mniejszych firm, które dzięki dynamicznemu rozwojowi mogą zacząć planować swoją przyszłość. To także oferta dla dużych przedsiębiorstw i międzynarodowych koncernów, które poszukują miejsca pozwalającego na obsługę nowych rynków zbytu i nowych regionów Polski czy Europy. Bez wątpienia bezpośrednie sąsiedztwo stolicy naszego kraju jest tutaj niepodważalnym atutem.

Hale magazynowe

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną infrastrukturę, nowoczesne wyposażenie, bliskość dróg dojazdowych oraz świetne skomunikowanie ze stolicą. Gwarantujemy perfekcyjne warunki do prowadzenia swojej działalności gospodarczej oraz rozwijania jej w obranym wcześniej kierunku.

Zapewniamy także dostęp do biur, dzięki czemu tuż przy magazynie możliwe będzie prowadzenie spotkań biznesowych i zajmowanie się administracją. Oczywiście hale magazynowe i lokale użytkowe posiadają odpowiednie zaplecze sanitarne i socjalne, co zdecydowanie zwiększa komfort pracy w tym miejscu. Dzięki nam stworzysz profesjonalne centrum dystrybucyjne dla swojej firmy i zyskasz szansę na dynamiczny wzrost swojego biznesu. Różnorodność hal, ich rozmiarów i parametrów technicznych sprawia, że z oferty tej mogą skorzystać małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również duże korporacje. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym partnerem.

Magazyny do wynajęcia

Zainwestuj w przyszłość swojej firmy. Każdy magazyn do wynajęcia zlokalizowany na terenie PPHU Piaseczno to obiekt przystosowany do intensywnej eksploatacji, bezpieczny, posiadający możliwość adaptacji zgodnie z indywidualnymi potrzebami inwestora, wraz z dokami załadunkowymi, dodatkowymi bramami itp. To miejsce, w którym Państwa biznes rozkwitnie i wjedzie na odpowiednie tory rozwoju.

Zainteresowałeś się powyższą ofertą? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistej wizyty na terenie naszego przedsiębiorstwa - Piaseczno, ul. Puławska 38.